Dnes je čtvrtek 13. 12. 2018 svátek má Lucie
tel. +420 481 313 520 | email. info@korunniprinc.cz

O hotelu

 

Hotel Korunní Princ - ubytování:

Hotel má k dispozici 1 apartmán, 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj, 2 jednolůžkové, 14 dvoulůžkový a 6 třílůžkových pokojů, s možností přistýlek. Celková kapacita činí 24 pokojů = 62 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím / sprcha, WC/, telefonem, televizorem se satelitním příjmem, chladničkou a jsou připraveny uspokojit potřeby každého zákazníka.Ubytování si můžete objednat bez snídaně,se snídaní či s polopenzí.Pro naše hosty chystáme novou kuchyňku vybavenou varnou konvicí,mikrovlnnou troubou a drobným nádobím.

 

Hotel Korunní Princ - Restaurace

Hotelová restaurace s 85 místy k sezení Vám v příjemném prostředí nabízí veškeré speciality italské kuchyně a to nejen bezmála třicet druhů pizzy, ale také množství dalších italských jídel, těstoviny a steaků. Dále Vám nabízíme jídla mezinárodní i klasické české kuchyně. Restaurace je umístěna v prostorách hotelu ,,Korunní princ" přímo na náměstí Turnova. K dispozici je uzamykatelné parkoviště pro hosty hned vedle hotelu pro omezený počet aut. Další možnost parkování je na náměstí před hotelem. 

 

Hotel Korunní Princ - Sport a Relax:

V místě a blízkém okolí je krytý plavecký bazén, přírodní koupaliště, kavárna, noční bar, pivnice, masáže, sauna, fitness, biliárd, solárium,wellness, tenisové kurty,banka a směnárna. Nedaleko hotelu je půjčovnasportovních potřeb.

 

Hotel Korunní Princ

Zpracovávám...