Dnes je čtvrtek 13. 12. 2018 svátek má Lucie
tel. +420 481 313 520 | email. info@korunniprinc.cz

Volný čas

 

VIDEA O ČESKÉM RÁJI:


www.youtube.com/watch?v=Fp4L-0p4Mes
 

www.facebook.com/photo.php?v=10153341795880206&set=vb.306587420205&type=2&theater

www.cesky-raj.info/cs/foto-a-multimedia/videa-cesky-raj.html

www.youtube.com/watch?v=y3Z8-GtAqYk

Město Turnov je srdcem Českého ráje. Tato lokalita Vám nabízí nespočet možností pěší a cykloturistiky po kvalitně značených a velmi zajímavých trasách. Uplatnění zde najdou jak zarputilí pěší turisté, cyklisté, ale i horolezci, neboť v blízkosti se nachází skalní komplex Sedmihorky, Panteon,Suché,Příhrazské a Klokočské skály a další. V této lokalitě je spousta památek, hradů a zámků. Nabízíme možnost zprostředkování vyjížděk na koních, výpůjčku kol a mopedů. V dosahu hotelu se nachází tenisové kurty (jak kryté, tak venkovní), sportovní hala, plavecký bazén, sauna a výřivka i wellness centrum . V dosahu je rovněž autobusové a vlakové nádraží. Za zmínku stojí rovněž výlet do blízkého města Liberce, kde je možné navštívit Aquapark, Zoologickou, nebo Botanickou zahradu, Dále Dinopark v centru Liberce a další možná a zajímavá místa. Naše obsluha Vám velmi ráda poradí jak s výlety, tak i s naplánováním volného času :-) 

Na náměstí, kde se nachází náš hotel je i informační středisko,kde můžete získat mapy i letáčky míst,která by Vás mohla zajímat,pro lepší orientaci po okolí.

Abychom ušetřli Váš čas, nabízíme několik odkazů na zajímavá místa v okolí:

 www.kozakov.cz

 www.prachovskeskaly.com

 www.hrad-trosky.cz

 www.hrad-valdstejn.cz

 www.zamek-sychrov.cz

 www.bozkovske-jeskyně.cz

 www.bozkovske-jeskyne.cz

 www.hrad-kost.cz

 www.hrubaskala.cz

 www.mnichovo-hradiste.cz

 www.hruby-rohozec.eu

 www.hrad-trosky.cz/podtrosecke-rybniky.php

ZIMNÍ BALÍČEK PRO 2 S POLOPENZÍ ZA 2290.-

ZIMNÍ BALÍČEK PRO 2 S POLOPENZÍ ZA 2290.-

 V ceně je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji,polopenze,uvítací drink,pizza,láhev sektu nebo vína,solná jeskyně 1+1zdarma,sleva na skipasy ve Ski areálu Struhy v Turnově,možnost lyžování ve Ski areálech Ještěd,Harrachov,Javorník,Špindlerův mlýn,Rokytnice nad Jizerou,Vysoké nad Jizerou,masáže za poplatek 20m od hotelu,projížďky na koních 3km od hotelu za 200.-/hod

 

Zpracovávám...